Зустріч з представниками ІППО

21 вересня о 9 годині ранку відбулась  зустріч з представниками Донецького ОБЛІППО з метою надання методичної допомоги працівникам закладів освіти Шахівської громади.

09:40 24.09.2019

Тематичний урок "Я маю право"

Для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права для учнів було проведено урок «Я маю право!» .

15:31 09.09.2019

75 роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках

Вшановуючи пам’ять жертв примусової депортації з українських земель, враховуючи шкоду, яку їм завдали комуністичні режими, що призвело до знищення національної ідентичності та культури, з метою відновлення історичної справедливості та інформування суспільства про процес примусового виселення українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках було проведено урок історії  "Україна в повоєнний період" , інформаційні години  «Межею чужини розірване життя".

15:17 06.09.2019

8 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

15:07 06.09.2019