Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

Навчально-ознайомчий візит  до молодіжного центру «Нові крила» Волинської області

Навчально-ознайомчий візит до молодіжного центру «Нові крила» Волинської області

Шахівська сільська рада повідомляє про можливість прийняття участі у навчально-ознайомчий візит молоді з Одеської та Донецької областей до Нововолинського молодіжного центру «Нові крила» Волинської області, якій відбудеться 26-27 травня 2018 року.

19:39 14.05.2018

Про конкурс проектів серед громадських організацій

Фонд Східна Європа та німецька ГО ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій, спрямованих на налагодження партнерства між внутрішньо переміщеними особами (далі – ВПО), бізнесом, громадами та місцевою владою шляхом реалізації спільних ініціатив, спрямованих на вирішення важливих для громади соціальних, економічних, або ж екологічних проблем. Середній розмір гранту – 60 000 грн.

09:46 11.05.2018