Новини Шахівської Громади

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує

Не зволікайте зі зміною реєстраційних даних! Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує,  що відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України громадяни у разі зміни місця проживання зобов’язані протягом місяця подати до державної податкової інспекції заяву (форма 5-ДР) для внесення відповідних актуальних даних  в Державний реєстр фізичних осіб - платників податків. Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата.

08:56 20.06.2018

Виїзний прийом директору Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Литвинова Артема Вікторовича

21 червня 2018 року о 1000  відповідно до графіку проведення виїзних спільних прийомів громадян у містах та районах області керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації разом з керівниками виконкомів місцевих рад на І півріччя 2018 року  затвердженого головою Донецької облдержадміністрації Жебрівським П.І. виїзний прийом проводить директор Департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Литвинов Артем Вікторович.

10:37 15.06.2018