Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

Проведення Всеукраїнського молодіжного форуму «Саміт проактивних «Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

02-04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

14:22 20.04.2018

Для суб’єктів господарювання, які залучені у сфері громадського харчування.

Після успішного проведення у регіонах за 2016-2017 роки семінарів щодо аспектів законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, Міністерство аграрної політики України отримало багато позитивних відгуків та побажань щодо проведення таких заходів і в 2018 року.

11:02 19.04.2018

Видавництво інформаційних брошур

В квітні на території Шахівської громади розпочалося видавництво інформаційних брошур, в яких висвітлються основні новини та події за минулий місяць. Також на брошурі надрукований QR-код, який містить посилання на офіційний сайт Шахівської ОТГ. Видаватися брошури будуть кожного місяця і поширюватись безкоштовно.

16:30 17.04.2018