Новини Шахівської Громади

З Днем Св. Миколая

День Святого Миколая (також Свято Святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, які дотримуються юліанського календаря, відзначають свято 19 грудня за новим стилем (у 20-21 століттях).

10:50 19.12.2017

Вітаємо з ювілеєм прекрасну жінку та колегу Юлію Шапко!

Шановна колего! Раді привітати тебе з твоїм Днем народження. Бажаємо тобі величезних професійних успіхів та подальшого творчого зростання. Ми висловлюємо тобі свою подяку за твій бойовий робочий настрій і вміння співпрацювати у команді. З тобою завжди легко і приємно спілкуватися на професійні теми, ти вмієш підбадьорити і допомогти слушною порадою. Бажаємо тобі досягти всіх поставлених цілей. З днем народження!

12:56 29.11.2017

Творчий конкурс серед шкільної та студентської молоді Донбасу на тему «Толерантність як шлях до сильної України»

Студентське братство Луганської області оголошує конкурс есе серед шкільної та студентської молоді Донбасу на тему: «Толерантність як шлях до сильної України».

15:17 28.11.2017