Новини Шахівської Громади

«Володимирівські посиденьки»

На виконання плану роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) на території Шахівської сільської ради разом з Володимирівським СБК (директор  Балик Н.Л.) відбувся тематичний захід до Міжнародного Дня людей похилого віку «Свято української кухні».     Зі святом учасників зібрання від Шахівської сільської ради привітав староста с. Новоторецьке  Махниборода А.С.          Працьовитий і гостинний український народ славиться хлібосольством. «Без хліба – нема обіду» - кажуть у народі і це правда. Хліб – головна страва на столі і до нього завжди ставилися з особливою пошаною.  А без чого не можна уявити український обід? Без борщу.

14:37 06.10.2017

Акція "Турбота"

З метою посилення підтримки ветеранів, а також шанобливого ставлення до старшого покоління 29 вересня 2017 року учні та вчителі Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали вчителів ветеранів та привітали їх з Днем Вчителя, Міжнародним Днем громадян похилого віку та Днем ветерана.   Вчитель – просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо і ми,  і наші діти. А скільки воно зберігає  в собі найкращих, незабутніх спогадів!  Скільки пов’язано  з ним вдячних перемог і звершень у кожної людини! Він не тільки навчив нас писати й читати перші слова, але допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив нам відповідальність обов’язку,  допоміг поступово знайти своє місце в житті.    Для нас вчитель – близька і дорога людина. Усі ми, сьогоднішні і колишні учні, щиро шануємо його. У кожної людини, хоч би ким вона не була, є вчитель. Ніхто, ніколи і ніде не ставав сам по собі вченим, мудрецем, художником, музикантом, чемпіоном. Тож велика подяка Вам, вчителі!

13:53 03.10.2017