Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) — шлях подолання бюрократії та корупції

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – місце спілкування влади і населення, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом.

13:54 14.11.2017

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА ВПО ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

09:13 10.11.2017

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ СЕРЕДНЬОГО ТА МАЛОГО БІЗНЕСУ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

09:07 10.11.2017

Запрошуємо всіх охочих написати Всеукраїнський диктант Національної єдності на День української писемності та мови

З метою популяризації української мови та щоб показати, що нею послуговуватися модно, Шахівська сільська рада теж влаштовує диктант для усіх охочих перевірити свої знання.

11:17 08.11.2017

У День української писемності та мови традиційно відбудеться Всеукраїнський диктант Національної єдності

Цьогорічний - сімнадцятий - Всеукраїнський диктант Національної єдності відбудеться, як і щороку, у День української писемності та мови  – 9-го листопада.  Гасло радіодиктанту "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

11:13 08.11.2017