14 жовтня - День захисників та захисниць України!!!

Прийміть вітання з нагоди величного свята - Дня захисників та захисниць України! 14 жовтня - свято героїв, завдяки яким сьогодні є Україна, свято тих, хто стояв і стоїть на захисті честі, гідності і незалежності нашої держави. Вітаємо всіх, хто виконував і виконує священний обов’язок захисника Батьківщини!

10:36 19.10.2021

Тематична година: " Бабин Яр- це наша незгойна рана..."

29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-тій роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

10:24 19.10.2021

День фізичної культури та спорта

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорта.Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм. Никонорівський будинок культури провів спортивні змагання з волейболу і футболу перемогла дружба.

10:08 19.10.2021

Мітинг " Ти пам'ятай , ніколи не забудь"

8 вересня для всіх жителів Донбасу завжди знаменувався святковим урочистостями з нагоди чергової річниці визволення нашого краю від нацистів. З нагоди цієї дати в с. Никонорівка пройшов мітинг

10:00 19.10.2021