13 жовтня 2023 року виповнюється 100 років з дня народження Михайла Сікорського

13 жовтня виповнюється 100 років від дня народження МИХАЙЛА ІВАНОВИЧА СІКОРСЬКОГО (13.10.1923 – 27.09.2011) – історика, краєзнавця, етнографа, археолога, музеєзнавця, Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина міста Переяслав-Хмельницького, Героя України.

14:34 13.10.2023

#Всеукраїнськийурокєдності

"Як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими". Під час зустрічі діти дізналися, що таке "медіаграмотність", як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції.

15:26 06.10.2023

Фізкультурно-оздоровчий онлайн-захід «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА»

З нагоди Дня захисників та захисниць України та з метою стимулювання школярів до рухової активності в умовах воєнного стану педагогом-організатором Репяк С. В. та вчителем фізичної культури Шапком О. Л. було проведено фізкультурно-оздоровчий онлайн-захід «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА» серед учнів 10-11 класів.

14:16 06.10.2023

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) – міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до тварин та їх добробуту. В цей день слід згадати про домашніх улюбленців, диких тварин та замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже часто ми чуємо, що тварини – це брати наші менші. Тому ми повинні піклуватися про них, оберігати та створювати найкращі умови для їхнього існування.

14:42 04.10.2023

1 жовтня — День захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!

13:54 29.09.2023

День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Сьогодні, 29 вересня, 82 роковини однієї з найжахливіших подій Голокосту – масових розстрілів мирного населення в Бабиному Яру в Києві.

12:38 29.09.2023