День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

20:37 16.02.2023

День безпечного Інтернету

Сучасний світ та наше життя майже неможливо уявити без Інтернету, він дає багато інформації та безліч можливостей.

17:25 07.02.2023

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

15:51 27.01.2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Голокост нам треба пам’ятати, Адже пам’ять – то є  наша совість. Помилок таких не допускати, Не писати  геноциду повість. Процвітай і слався, Україно мила! Кращого життя ти, вірю, гідна, В об’єднанні й мирі наша сила! А вона нам зараз так потрібна! Віртуальна виставка «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії».

15:40 27.01.2023

День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

10:56 20.01.2023

Зимові канікули 2023

Інструктаж з техніки безпеки на канікулах   https://www.youtube.com/watch?v=i4XqQwFSkn8

13:34 23.12.2022

“Єдиний урок безпеки”

14.12.2022 року   з учнями початкових класів проведено “Єдиний урок безпеки” з  участю  головного інспектора  відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Михайлом Олександровичем Мальцевим.

11:16 15.12.2022