ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК " БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ"

Здобувачі освіти Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступеів долучились до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, що проходить  в рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Україні.

13:44 18.11.2022

Єдиний урок безпеки

7 листопада з  учнями Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено "Єдиний урок безпеки" з участю Мальцева Михайла Олександровича,  головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

11:40 08.11.2022

31 жовтня – Міжнародний день Чорного моря

Історія та традиції свята Міжнародний день Чорного моря (International Black Sea Day) відзначається щороку 31 жовтня. Саме цього дня 1996 року шість причорноморських країн — Болгарія, Грузія, Росія, Румунія, Туреччина та Україна — підписали «Стратегічний план дій щодо реабілітації та захисту Чорного моря». Тоді ж було вирішено заснувати це екологічне свято.

08:00 31.10.2022