Новини Золотоколодязької ЗОШ

День спонтанного прояву доброти

День спонтанного прояву доброти з'явився як нагадування про те, що останнім часом ми байдужі до проблем і нещасть інших. Концентруємося на своїх турботах і проходимо повз, але чекаємо від людей милосердя і чуйності у важкий період. У цей день важливо згадати, як важливі доброта, співчуття і взаємодопомога.

07:51 18.02.2021

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Уже не перший рік шкільна бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу», адже набагато цікавіше ділитися з друзями враженнями від прочитаного, особисто демонструючи улюблені рядки й картинки. Усі учні школи охоче долучилися до заходу та поповнили бібліотечний фонд цікавими сучасними книжками.

07:44 15.02.2021

Safer Internet Day

9 лютого 2021 року світове товариство відзначило День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Не залишились осторонь і учні та педагогічний колектив КЗ «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів». Протягом тижня із 08 по 12 лютого 2021 року у школі були проведені різноманітні заходи:

13:41 12.02.2021

Всеукраїнський онлайн-урок "Онлайн-синергія для найкращого Інтернету"

Учні КЗ Шахівської сільської ради "Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 10.02.2021 року разом із учнями усієї країни провели Всеукраїнський онлайн-урок із нагоди Дня безпечного Інтернету 2021 "Онлайн-синергія для найкращого Інтернету", який транслювався наживо на платформі YouTube.

08:26 12.02.2021

Тиждень безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Із 8 по 12 лютого 2021 року в нашій школі будуть проведені заходи в рамках Тижня безпечного Інтернету. План проведення заходів та інформація по кожному класу розташовані на сайті "Мій безпечний Інтернет" за посиланням https://sites.google.com/view/zolotayashkola-kabinet-ikt.

14:44 08.02.2021

Увага! Конкурс!

Нарешті завершилися зйомки, і ми раді вам представити наших талановитих декламаторів, що стали учасниками І Міжнародного (VІІ Всеукраїнського, ХVІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

17:41 05.02.2021

Шість мільйонів сердець

27 січня - трагічна дата. І не тільки для українського народу, який увіковічнив у своїй пам’яті, закарбував на кожному серці жахливі роки Другої світової війни, а й для інших держав, громадяни яких опинилися під прицілом нацистів, що безжально переслідували і знищували європейських євреїв і ромів.

14:00 27.01.2021

Соборність - єдність і злагода

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Остаточна процедура оформлення соборності відбулася в Києві 22 січня, в першу річницю проголошення ІV Універсалу.

12:34 22.01.2021