Всесвітній День вишиванки

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

19:41 20.05.2021

14 березня – День українського добровольця

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. З нагоди Дня добровольця у школі на 15-16.03.2021 заплановано проведення заходів:

11:06 15.03.2021

День пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

08:54 26.01.2021

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту.  1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту та закликала держави-члени ООН розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду та охороняли пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства. В Україні на державному рівні  цей день відзначається з 2012 року.

08:51 26.01.2021