День Незалежності України

День Незалежності України або День Незалежности України[1] — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

12:51 14.08.2020

День Державного Прапора України

День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

12:41 14.08.2020

Свято прощання зі школою

Цьогоріч хвилююче прощання зі школою для випускників Шахівської ЗОШ І-ІІІст.  відбулося нетрадиційно, 1 серпня. Карантин вніс свої корективи. Та свято було не менш яскравим та зворушливим. Шкільне подвір’я перетворилось на казкову країну, куди прибули елегатні леді та хлопці в розкішних костюмах. Були присутні поважні гості: директорка школи Лягуша Г.О., голова Шахівської сільської ради Кучеріненко В.М., секретар сільської ради Омельченко Л. Ю., начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шейко О.О., директор СТОВ «Торецьке» Голованьов В.М. , представники хокейного клубу «Донбас» Андрій Григорєв та Вадим Мазур.

12:37 03.08.2020

Останній дзвоник

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

13:58 01.06.2020