Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

До уваги! Період, за який наявна заборгованість з ЄСВ, не зараховується до страхового стажу

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до внесених змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Страховий стаж - це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального.

15:55 20.09.2018

За допомогою пересувної лабораторії на території Шахівської сільської ради було перевірено стан атмосферного повітря

Фахівці департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації та Краматорської ЛСЗА Донецького РЦГМ продовжують проводити дослідження впливу діючих джерел забруднення на стан атмосферного повітря за допомогою пересувної лабораторії.

11:17 18.09.2018