Новини Шахівської Громади

Дата: від до Скинути

Семінар для суб’єктів господарювання щодо особливостей надання податкової звітності та інновацій  у сфері РРО

У Добропільській ОДПІ 03 серпня 2018 року проведено спільний семінар для платників податків за участі фахівців Покровсько – Добропільського управління  Головного управління ДФС у Донецькій області та  Добропільської ОДПІ.    У вступному слові заступник начальника – начальник Покровсько –  Добропільського  управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова підкреслила, що фіскальна служба приділяє значну увагу налагодженню комунікацій з громадськістю та представниками бізнесу та зазначила, що подібні зустрічі є надзвичайно важливими, адже дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень податкової обізнаності громадян. Звернула увагу на впровадження експериментального проекту для реєстрації розрахункових операцій (інноваційної електронної системи e-Receipt – електронний чек).

14:50 06.08.2018