Новини Шахівської Громади

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування», код ЄДРПОУ 30019775 інформує про намір провадити планову діяльність та оцінку впливу на довкілля.

10:27 04.04.2018

Нарада клубних керівників Добропільського району.

30 березня 2018 року в читальному залі районної бібліотеки під керівництвом начальника відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації Юлії Літвінової відбулася нарада з клубними працівниками району.    Розпочинаючи нараду, Юлія Миколаївна прозвітувала про роботу галузі, подякувала працівникам клубних установ за роботу у 2017 році та озвучила пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік. З клубними працівниками обговорено питання та визначено місце проведення районних заходів: Дня Європи та фестивалю сімейної творчості «Весела родина».  Окрім того, у ході наради розглянуто питання щодо укладення колективних договорів. Роз’яснення з цього питання надала спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Пономарьова Г. М.   Районним культурно-методичним центром надано клубним працівникам методичні рекомендації «Методика організації дозвілля різних вікових груп населення» та розробки сценаріїв.

11:58 02.04.2018