Новини Золотоколодязької ЗОШ

ПОДВІЙНЕ СВЯТО

Напередодні двох свят – Міжнародного дня людей похилого віку та Дня вчителя ,учні Золотоколодязької ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали вчителів пенсіонерів та від імені всього педагогічного та учнівського колективів привітали їх .

11:21 01.10.2022

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в нашій школі , як завжди, яскраво, весело та креативно!!!

11:14 01.10.2022

ПАМ’ЯТЬ ПРО ТРАГЕДІЮ БАБИНОГО ЯРУ

З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок в історії України – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності у школі були проведені класні години «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства».

10:34 29.09.2022

8 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

8 вересня , Донбас відзначає світлу дату – День визволення від нацистської окупації. Напередодні цього свята , під час онлайн заходів, учасники освітнього процесу КЗ Шахівської сільської ради «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» згадали трагічні події минулої війни, історію окупації та історію визволення, наші втрати. Пам’ятаймо їх – тих, хто боровся проти нацизму, тих, хто приніс визволення нашому краю, тих, хто визволяв Україну… Живих і мертвих…

13:31 07.09.2022

Вітання з Днем Прапора

Цьогоріч, особливо гордо та урочисто ми, УКРАЇНЦІ, розгортаємо стяг нашої країни. Жовто-синій прапор - символ із неймовірною історичною вагою та потенціалом міцності й сили духу, які є лише в УКРАЇНЦІВ! Вітаймо усіх нас, усю нашу КРАЇНУ з цим значущим святом – ДНЕМ ПРАПОРА!

09:26 24.08.2022

День єднання

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року № 53 з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошується Днем єднання.

10:44 16.02.2022